Amphenol Aerospace Operations D38999/26FG41JN-LC
D38999/26FG41JN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FG41JN-LC
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 41POS SKT
Datasheet Download
D38999/26FG41JN-LC.pdf
Availability of D38999/26FG41JN-LC
QUANTITY
D38999/26FG41JN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FG41JN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26FG41JN-LC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FG41JN-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26FG41JN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26FG41JN-LC Details Description
Related parts for D38999/26FG41JN-LC
IC MPU RESET CIRC 3.06V SOT23-3 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 20POS R/A 3.81MM datasheet.pdf
RES 237 OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
TRANS PREBIAS PNP 230MW SC59 datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV GATE DRIVER 8SMD datasheet.pdf
ROUND SPACER #2 NYLON 11MM datasheet.pdf
RES 221K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
EE XP-E BLUE datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
CAP FILM 0.018UF 10% 400VDC RDL datasheet.pdf