Amphenol Aerospace Operations D38999/26WJ43PN-UWHST2
D38999/26WJ43PN-UWHST2 picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WJ43PN-UWHST2
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 43POS PIN
Datasheet Download
D38999/26WJ43PN-UWHST2.pdf
Availability of D38999/26WJ43PN-UWHST2
QUANTITY
D38999/26WJ43PN-UWHST2 Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WJ43PN-UWHST2
Internal Part NumberEIS-D38999/26WJ43PN-UWHST2
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WJ43PN-UWHST2
D38999/26WJ43PN-UWHST2 Details Description
Related parts for D38999/26WJ43PN-UWHST2
CONN HEADER 3POS 2MM R/A TIN datasheet.pdf
IC OPAMP GP 2MHZ RRO 8MSOP datasheet.pdf
IC INVERTER HEX 24MA CMOS 14SOIC datasheet.pdf
CONV DC/DC 40W 18-75V +/-15VOUT datasheet.pdf
OP WORKSTATION DEV UPG datasheet.pdf
SWITCH SNAP-ACTING datasheet.pdf
MINITEK SHRD STACKING HDR datasheet.pdf
CONN EDGE HL .100 22POS datasheet.pdf
STB1-4 NUTSERT LID SS datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS STRAIGHT SCKT datasheet.pdf