Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZD15HA-LC
D38999/26ZD15HA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZD15HA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 15C 14#20 1#16 PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26ZD15HA-LC.pdf
Availability of D38999/26ZD15HA-LC
QUANTITY
D38999/26ZD15HA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZD15HA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZD15HA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZD15HA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26ZD15HA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZD15HA-LC Details Description
Related parts for D38999/26ZD15HA-LC
Crystal 12.2880MHz 20ppm 18pF 70 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CAP ALUM 8200UF 20% 50V SNAP datasheet.pdf
TVS DIODE 5.8VWM 10.5VC DO15 datasheet.pdf
CAP ALUM 8800UF 6.3V RADIAL datasheet.pdf
FFC 1.25 TYPE A 24 CKTS LGT 178 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 19PIN SLD CUP datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 20% 15V 2214 datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS WALL MNT PIN datasheet.pdf