Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZE99HB
D38999/26ZE99HB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZE99HB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 23C 21#20 2#16 PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26ZE99HB.pdf
Availability of D38999/26ZE99HB
QUANTITY
D38999/26ZE99HB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZE99HB
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZE99HB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZE99HB
Related LinksD38999/, D38999/26ZE99HB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZE99HB Details Description
Related parts for D38999/26ZE99HB
SWITCH DIP EXT UNSEAL 10POS 30V datasheet.pdf
IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-5 datasheet.pdf
CONN HEADER 26POS 2MM R/A SOLDER datasheet.pdf
IC EEPROM 16KBIT 20MHZ 8MINIMAP datasheet.pdf
CONVERTER DC/DC 75W 24V 3.12A datasheet.pdf
CONN RACK/PANEL 20POS 5A datasheet.pdf
FIXED IND 82UH 136MA 10 OHM SMD datasheet.pdf
IC CTRLR HOT SWAP 20QFN datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 26POS CABLE SKT datasheet.pdf