JAE Electronics DAU-15S-F0R
DAU-15S-F0R picture photo
Mfg. Part Number
DAU-15S-F0R
Manufacturer
Product Category
D-Sub, D-Shaped Connectors - Housings
Brief Description
CONN DSUB 15POS
Datasheet Download
DAU-15S-F0R.pdf
Availability of DAU-15S-F0R
QUANTITY
DAU-15S-F0R Order Process
Ship out your order
Specifications of DAU-15S-F0R
Internal Part NumberEIS-DAU-15S-F0R
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Devices 27/Jul/2015
Standard Package48
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub, D-Shaped Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DAU-15S-F0R
Related LinksDAU-1, DAU-15S-F0R Datasheet, JAE Electronics Distributor
DAU-15S-F0R Details Description
Related parts for DAU-15S-F0R
SWITCH 4 POS DIP PIANO SEALED datasheet.pdf
RELAY REED SPST 500MA 5V datasheet.pdf
CONN HDR VERT 8POS .100 TIN datasheet.pdf
SCR DBL LOSCR 400V 160A INTAPAK datasheet.pdf
CAP CER 100PF 100V NP0 AXIAL datasheet.pdf
RELAY TELECOM 4PDT 1A 9V datasheet.pdf
RES SMD 1.58KOHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 55POS JAM NUT PIN datasheet.pdf
CONN HDR 14POS 1.27MM SMD datasheet.pdf