ITT Cannon, LLC DBMMD25SMA197
DBMMD25SMA197 picture photo
Mfg. Part Number
DBMMD25SMA197
Brief Description
DSUB 25 F PCB STR G50 TIN
Datasheet Download
DBMMD25SMA197.pdf
Availability of DBMMD25SMA197
QUANTITY
DBMMD25SMA197 Order Process
Ship out your order
Specifications of DBMMD25SMA197
Internal Part NumberEIS-DBMMD25SMA197
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DBMMD25SMA197
Related LinksDBMMD2, DBMMD25SMA197 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DBMMD25SMA197 Details Description
Related parts for DBMMD25SMA197
TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5.08MM datasheet.pdf
RES SMD 200K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER DC/DC 2.5V 15W OUT SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 22POS .100" DUAL VERT datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 10V X7R 0805 datasheet.pdf
CONN PLUG 34POS W/OUT FLANGE datasheet.pdf
CAP CER 7.5PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 34K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 1UF 50V X6S 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 9POS PNL MNT SLDR datasheet.pdf
TERM BLOCK MARKER datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 30V 3A DO220AA datasheet.pdf