TE Connectivity Deutsch Connectors DL60R22-32P7-6117-LC
DL60R22-32P7-6117-LC picture photo
Mfg. Part Number
DL60R22-32P7-6117-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 32POS PIN
Datasheet Download
DL60R22-32P7-6117-LC.pdf
Availability of DL60R22-32P7-6117-LC
QUANTITY
DL60R22-32P7-6117-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of DL60R22-32P7-6117-LC
Internal Part NumberEIS-DL60R22-32P7-6117-LC
Fastening TypeBayonet Lock
Orientation7
Shell Material, FinishAluminum, Olive Drab Cadmium Plated
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DL60R22-32P7-6117-LC
DL60R22-32P7-6117-LC Details Description
Related parts for DL60R22-32P7-6117-LC
IC RECEIVER ASK 300-440MHZ 8SOIC datasheet.pdf
Connector Quick Connect Tab 13.5-17 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
TVS DIODE 20VWM 38.64VC AXIAL datasheet.pdf
RES 15 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 1200PF 100V 5% BP 1210 datasheet.pdf
RES SMD 19.6K OHM 1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 120BGA datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 11 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf