TE Connectivity Deutsch Connectors DL60R22-32P9-6106-LC
DL60R22-32P9-6106-LC picture photo
Mfg. Part Number
DL60R22-32P9-6106-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 32POS PIN
Datasheet Download
DL60R22-32P9-6106-LC.pdf
Availability of DL60R22-32P9-6106-LC
QUANTITY
DL60R22-32P9-6106-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of DL60R22-32P9-6106-LC
Internal Part NumberEIS-DL60R22-32P9-6106-LC
Fastening TypeBayonet Lock
Orientation9
Shell Material, FinishAluminum, Nickel Plated, Electroless
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DL60R22-32P9-6106-LC
DL60R22-32P9-6106-LC Details Description
Related parts for DL60R22-32P9-6106-LC
IC PHOTODIODE PIN 920NM SIDELOOK datasheet.pdf
CONN JACK .012" NICKEL SMA datasheet.pdf
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-TSSOP datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 1KOHM 10% RAD datasheet.pdf
IC SRAM 144KBIT 12NS 68PLCC datasheet.pdf
Connector Header 50 Position 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
IC ADC 12BIT 250MSPS BUFF 48QFN datasheet.pdf
MOSFET DRIVER 2CH 3.3V 6A 8TDFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 25W datasheet.pdf
RES 1.5 OHM 5.25W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 13NF 5% 1600VDC RAD datasheet.pdf
CAP FILM 110NF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf