Murata Electronics North America DSN9HB32E271Q91A
DSN9HB32E271Q91A picture photo
Mfg. Part Number
DSN9HB32E271Q91A
Brief Description
FILTER EMI 270PF RADIAL
Datasheet Download
DSN9HB32E271Q91A.pdf
Availability of DSN9HB32E271Q91A
QUANTITY
DSN9HB32E271Q91A Order Process
Ship out your order
Specifications of DSN9HB32E271Q91A
Internal Part NumberEIS-DSN9HB32E271Q91A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DSN9HB32E271Q91A
Related LinksDSN9HB32, DSN9HB32E271Q91A Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DSN9HB32E271Q91A Details Description
Related parts for DSN9HB32E271Q91A
RES SMD 360K OHM 5% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS .100 DBL STR PCB datasheet.pdf
CONN HEADER .100" SNGL R/A 15POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W datasheet.pdf
RES 154K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
RES 51.1 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 576K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
OSC PROG 5NS 20PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
CAP MICA 1100PF 1% 500V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .125" datasheet.pdf
CAP CER 125PF datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS datasheet.pdf