Murata Electronics North America DST310-91Y5S222M100ATL4N133
DST310-91Y5S222M100ATL4N133 picture photo
Mfg. Part Number
DST310-91Y5S222M100ATL4N133
Datasheet Download
DST310-91Y5S222M100ATL4N133.pdf
Availability of DST310-91Y5S222M100ATL4N133
QUANTITY
DST310-91Y5S222M100ATL4N133 Order Process
Ship out your order
Specifications of DST310-91Y5S222M100ATL4N133
Internal Part NumberEIS-DST310-91Y5S222M100ATL4N133
Delivery TimeIn stock, ship DST310-91Y5S222M100ATL4N133 today.
SeriesDST310-91Y5S222M
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DST310-91Y5S222M100ATL4N133
MURATA Product CategoryMURATA Components
DST310-91Y5S222M100ATL4N133 Details Description
Related parts for DST310-91Y5S222M100ATL4N133
IC OTP 256KBIT 150NS 28SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .100" WW datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT WALL MNT 32POS PIN datasheet.pdf
IC DRIVER HIGH SIDE 2CH PWRSSO12 datasheet.pdf
RES 3.01 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
AT-2212 CRIMP TOOL HEAD datasheet.pdf
RES 680K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
TOOL KIT datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ7-12S OLIV datasheet.pdf
RES SMD 1.6 OHM 5% 1/2W 1206 datasheet.pdf