Hirose Electric Co Ltd DX30A-80P(50)
DX30A-80P(50) picture photo
Mfg. Part Number
DX30A-80P(50)
Brief Description
IDC CONN 80POS PLUG
Datasheet Download
DX30A-80P(50).pdf
Availability of DX30A-80P(50)
QUANTITY
DX30A-80P(50) Order Process
Ship out your order
Specifications of DX30A-80P(50)
Internal Part NumberEIS-DX30A-80P(50)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DX30A-80P(50)
Related LinksDX30A-, DX30A-80P(50) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
DX30A-80P(50) Details Description
Related parts for DX30A-80P(50)
CONN HOUSING 12POS .100 POL DUAL datasheet.pdf
VARISTOR 55V RING datasheet.pdf
IC ADC 8BIT HS TRACK/HOLD 20SOIC datasheet.pdf
CAP CER 0.33UF 6.3V X5R 0402 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 10POS JAM NUT PIN datasheet.pdf
FAN AXIAL 50X10.5MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 20 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
RES 1.74K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf