Hirose Electric Co Ltd DX31A-28P(50)
DX31A-28P(50) picture photo
Mfg. Part Number
DX31A-28P(50)
Brief Description
CONN PLUG 28POS
Datasheet Download
DX31A-28P(50).pdf
Availability of DX31A-28P(50)
QUANTITY
DX31A-28P(50) Order Process
Ship out your order
Specifications of DX31A-28P(50)
Internal Part NumberEIS-DX31A-28P(50)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DX31A-28P(50)
Related LinksDX31A-, DX31A-28P(50) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
DX31A-28P(50) Details Description
Related parts for DX31A-28P(50)
SIDACTOR MC BI 6V 150A TO-92 datasheet.pdf
IC XDCP QUAD 64-TAP 10K 24-TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 11.5K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CAP TANT 68UF 25V 10% RADIAL datasheet.pdf
CONN HOOD SIDE ENTRY SZ4 M25 datasheet.pdf
RES 11 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 120V datasheet.pdf