Mechatronics Fan Group E9225H48B1-FSR
E9225H48B1-FSR picture photo
Mfg. Part Number
E9225H48B1-FSR
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 92X25MM TACH 48VDC
Datasheet Download
E9225H48B1-FSR.pdf
Availability of E9225H48B1-FSR
QUANTITY
E9225H48B1-FSR Order Process
Ship out your order
Specifications of E9225H48B1-FSR
Internal Part NumberEIS-E9225H48B1-FSR
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)E9225H48B1-FSR
Related LinksE9225H4, E9225H48B1-FSR Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
E9225H48B1-FSR Details Description
Related parts for E9225H48B1-FSR
CABLE CLAMP NATURAL 7/8X1/2"DIA datasheet.pdf
TVS DIODE 13.6VWM 22.5VC AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 6.2K OHM 1206 datasheet.pdf
RES 8.2K OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC VID DECODER NTSC/PAL 28QSOP datasheet.pdf
C/A 62.5125 12FIB PLE MPO datasheet.pdf
KIT CONN USB, DVI, HDMI, MOD datasheet.pdf
FUSE BOARD MNT 315MA 250VAC RAD datasheet.pdf
CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP datasheet.pdf
RES 81.4 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf