TE Connectivity Raychem Cable Protection FLX40-020-05-CS8651
FLX40-020-05-CS8651 picture photo
Mfg. Part Number
FLX40-020-05-CS8651
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Accessories
Datasheet Download
FLX40-020-05-CS8651.pdf
Availability of FLX40-020-05-CS8651
QUANTITY
FLX40-020-05-CS8651 Order Process
Ship out your order
Specifications of FLX40-020-05-CS8651
Internal Part NumberEIS-FLX40-020-05-CS8651
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Accessories
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FLX40-020-05-CS8651
FLX40-020-05-CS8651 Details Description
Related parts for FLX40-020-05-CS8651
RES SMD 330 OHM 5% 1/10W 0402 datasheet.pdf
BOARD TERMINAL TURRET 50POS datasheet.pdf
CONN HEADER 7POS VERT .100 GOLD datasheet.pdf
CABLE COAXIAL 30AWG 5000' datasheet.pdf
RES SMD 10.5K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 40V 85A DPAK datasheet.pdf
MGRID HDR SHRD SMT/PGS/CAP 26CKT datasheet.pdf
IC REG LDO 3V 0.3A 4WLCSP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100" datasheet.pdf
RES 43.2 OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
OSC MEMS 7.68MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CAP FILM 0.0022UF 5% 630VDC AXIA datasheet.pdf