Hirose Electric Co Ltd FX2-80P-1.27DSL(71)
FX2-80P-1.27DSL(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2-80P-1.27DSL(71)
Brief Description
CONN HEADER R/A 80POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2-80P-1.27DSL(71).pdf
Availability of FX2-80P-1.27DSL(71)
QUANTITY
FX2-80P-1.27DSL(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2-80P-1.27DSL(71)
Internal Part NumberEIS-FX2-80P-1.27DSL(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package40
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2-80P-1.27DSL(71)
Related LinksFX2-80P-1, FX2-80P-1.27DSL(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2-80P-1.27DSL(71) Details Description
Related parts for FX2-80P-1.27DSL(71)
CONN FPC TOP 49POS 0.30MM R/A datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 18W datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 108BGA datasheet.pdf
IC LOAD SWITCH LIN V 6DIESALE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 150W datasheet.pdf
SGE1510-3-0600L-400MQD-200FQD datasheet.pdf
CONN HDR 16POS 2.54MM SMD datasheet.pdf
LUG COPPER 1 HOLE datasheet.pdf
RES SMD 31.6K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN PLUG 150/150/13C2 ARINC 600 datasheet.pdf
CAP FILM 0.39UF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf