Harwin Inc. G125-FC11205L0-0150L
G125-FC11205L0-0150L picture photo
Mfg. Part Number
G125-FC11205L0-0150L
Manufacturer
Product Category
Rectangular Cable Assemblies
Brief Description
1.25MM F/L 12POS 26AWG 150MM
Datasheet Download
G125-FC11205L0-0150L.pdf
Availability of G125-FC11205L0-0150L
QUANTITY
G125-FC11205L0-0150L Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-FC11205L0-0150L
Internal Part NumberEIS-G125-FC11205L0-0150L
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Cable Assemblies
FamilyRectangular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-FC11205L0-0150L
Related LinksG125-FC112, G125-FC11205L0-0150L Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-FC11205L0-0150L Details Description
Related parts for G125-FC11205L0-0150L
CONN HEADR BRKWAY .100 56POS STR datasheet.pdf
CONN EDGECARD 52POS .100 EXTEND datasheet.pdf
SENSOR 300PSI 1/4-18NPT 4-20MA datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 12VA CHAS MOUNT datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL datasheet.pdf
TFLEX 2110V0 9" X 9" datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SPDT datasheet.pdf
DIN RA HEADER F datasheet.pdf
CAP FILM 2.2UF 20% 310VAC AXIAL datasheet.pdf