Panduit GR12X4X24PG
GR12X4X24PG picture photo
Mfg. Part Number
GR12X4X24PG
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
CABLE BASKET 12"X4"X24"
Datasheet Download
GR12X4X24PG.pdf
Availability of GR12X4X24PG
QUANTITY
GR12X4X24PG Order Process
Ship out your order
Specifications of GR12X4X24PG
Internal Part NumberEIS-GR12X4X24PG
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2
Category Cables, Wires - Management
FamilyAccessories
SeriesGridRunner™
Accessory TypeCable Routing Basket
For Use With/Related ProductsGridRunner™ Underfloor Cable Routing System
MaterialSteel, Galvanized
Features12" W x 4" H x 24" L (304.8mm x 101.6mm x 609.6mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GR12X4X24PG
Related LinksGR12X, GR12X4X24PG Datasheet, Panduit Distributor
GR12X4X24PG Details Description
Related parts for GR12X4X24PG
RES SMD 86.6K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 1.13K OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
IC DAC 8BIT MULTIPLYING 16-TSSOP datasheet.pdf
IC SNGL SCHM-TRG INV GATE SC70-5 datasheet.pdf
CONN RCPT 13POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CABLE 4COND 18AWG RED datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 100V X7R 1206 datasheet.pdf
RES 4.22M OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf