Murata Electronics North America GRM39CH100D50Z500/PT266
GRM39CH100D50Z500/PT266 picture photo
Mfg. Part Number
GRM39CH100D50Z500/PT266
Datasheet Download
GRM39CH100D50Z500/PT266.pdf
Availability of GRM39CH100D50Z500/PT266
QUANTITY
GRM39CH100D50Z500/PT266 Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM39CH100D50Z500/PT266
Internal Part NumberEIS-GRM39CH100D50Z500/PT266
Delivery TimeIn stock, ship GRM39CH100D50Z500/PT266 today.
SeriesGRM39CH100D50
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM39CH100D50Z500/PT266
MURATA Product CategoryMURATA Components
GRM39CH100D50Z500/PT266 Details Description
Related parts for GRM39CH100D50Z500/PT266
TVS DIODE 7.78VWM 13.4VC SMB datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 390K OHM 1608 datasheet.pdf
TVS DIODE 7.02VWM 12.1VC SMD datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SSOP datasheet.pdf
IC DAC 12BIT VOUT TSOT23-8 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 300V 70A TO-268 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 100W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 1.1 OHM 1% 20W datasheet.pdf
CORE SPLT RIBBON 78.23MM 2PCS=1 datasheet.pdf
TV 30C 10#20 13#16 4#12(COAX) datasheet.pdf
SENSOR THRUBM 200MM LT ON PNP OU datasheet.pdf