Amphenol Industrial GTC00R28-12P-B30
GTC00R28-12P-B30 picture photo
Mfg. Part Number
GTC00R28-12P-B30
Brief Description
GT 26C 26#16 PIN RECP
Datasheet Download
GTC00R28-12P-B30.pdf
Availability of GTC00R28-12P-B30
QUANTITY
GTC00R28-12P-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC00R28-12P-B30
Internal Part NumberEIS-GTC00R28-12P-B30
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC00R28-12P-B30
Related LinksGTC00R28, GTC00R28-12P-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC00R28-12P-B30 Details Description
Related parts for GTC00R28-12P-B30
CONN HDR DUAL 64POS .100 SRT AU datasheet.pdf
CONN HEADER .100 SINGL STR 28POS datasheet.pdf
JUMPER FOR 6/6.5MM TB 2POS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN SOCKET 28-30AWG TIN CRIMP datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 16POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
RES 301 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 89 OHM 0.6W 0.1% RADIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC datasheet.pdf