Amphenol Industrial GTC030-18-19S-027-B30
GTC030-18-19S-027-B30 picture photo
Mfg. Part Number
GTC030-18-19S-027-B30
Brief Description
GT 10C 10#16 SKT RECP WALL
Datasheet Download
GTC030-18-19S-027-B30.pdf
Availability of GTC030-18-19S-027-B30
QUANTITY
GTC030-18-19S-027-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030-18-19S-027-B30
Internal Part NumberEIS-GTC030-18-19S-027-B30
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030-18-19S-027-B30
Related LinksGTC030-18-, GTC030-18-19S-027-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030-18-19S-027-B30 Details Description
Related parts for GTC030-18-19S-027-B30
RES SMD 4.75K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
FILTER LINE POWER STD 20A 6.3 QC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .100 R/A DIP datasheet.pdf
IC REG LDO 2.6V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
GRIP 1-1/2" 1.125-1.25" STR MALE datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPST 6A 125V datasheet.pdf
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMC datasheet.pdf
RES 1.2K OHM 1/2W 10% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 125V datasheet.pdf
55A CABLE/DUAL 10/ SM datasheet.pdf
CAP FILM 30NF 3.5% 630VDC RAD datasheet.pdf
H4P 3K3 1% 100PPM datasheet.pdf