Amphenol Industrial GTC06AF28-21SZ-025-C36-B30
GTC06AF28-21SZ-025-C36-B30 picture photo
Mfg. Part Number
GTC06AF28-21SZ-025-C36-B30
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 37C 37#16 SKT PLUG
Datasheet Download
GTC06AF28-21SZ-025-C36-B30.pdf
Availability of GTC06AF28-21SZ-025-C36-B30
QUANTITY
GTC06AF28-21SZ-025-C36-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC06AF28-21SZ-025-C36-B30
Internal Part NumberEIS-GTC06AF28-21SZ-025-C36-B30
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC06AF28-21SZ-025-C36-B30
Related LinksGTC06AF28-21S, GTC06AF28-21SZ-025-C36-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC06AF28-21SZ-025-C36-B30 Details Description
Related parts for GTC06AF28-21SZ-025-C36-B30
TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
RES SMD 127 OHM 0.02% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
2X8 SFP W/ELASTO GASKET MID EMI datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf
CONN RCPT 14POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
1.25MM F/L 34POS 32AWG 150MM datasheet.pdf
RFDUINO USB SHIELD datasheet.pdf
CAP CER 68PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf