Amphenol Industrial GTC06F36-11S-025-B30
GTC06F36-11S-025-B30 picture photo
Mfg. Part Number
GTC06F36-11S-025-B30
Brief Description
GT 48C 4#16 SKT PLUG
Datasheet Download
GTC06F36-11S-025-B30.pdf
Availability of GTC06F36-11S-025-B30
QUANTITY
GTC06F36-11S-025-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC06F36-11S-025-B30
Internal Part NumberEIS-GTC06F36-11S-025-B30
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC06F36-11S-025-B30
Related LinksGTC06F36-1, GTC06F36-11S-025-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC06F36-11S-025-B30 Details Description
Related parts for GTC06F36-11S-025-B30
RES SMD 130 OHM 0.5% 1/10W 0805 datasheet.pdf
IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA datasheet.pdf
TVS DIODE 128VWM 207VC SMC datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 150V 8A TO263AB datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 16POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
HEX STANDOFF M2.5 NYLON 29MM datasheet.pdf
TRIMMER 50K OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
FIXED IND 27UH 1.33A 106 MOHM datasheet.pdf