Amphenol Industrial GTS030A22-14P
GTS030A22-14P picture photo
Mfg. Part Number
GTS030A22-14P
Brief Description
GT 19C 19#16 PIN RECP
Datasheet Download
GTS030A22-14P.pdf
Availability of GTS030A22-14P
QUANTITY
GTS030A22-14P Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS030A22-14P
Internal Part NumberEIS-GTS030A22-14P
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS030A22-14P
Related LinksGTS030, GTS030A22-14P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS030A22-14P Details Description
Related parts for GTS030A22-14P
IC CIRC SUPERVISORY LP SOT23-6 datasheet.pdf
2 X 4 V/PM/PG HEADER datasheet.pdf
SENSOR 2000PSI M10-1.0 6G 4.5V datasheet.pdf
RES SMD 2.74 OHM 1% 2W 2512 datasheet.pdf
LIGHT PIPE 2MM -7MM ADAPTER 3.0" datasheet.pdf
RES 45.3 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 6A 240VAC 28VDC datasheet.pdf