Panduit H100X034H1T-2
H100X034H1T-2 picture photo
Mfg. Part Number
H100X034H1T-2
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL HEAT SHRINK
Datasheet Download
H100X034H1T-2.pdf
Availability of H100X034H1T-2
QUANTITY
H100X034H1T-2 Order Process
Ship out your order
Specifications of H100X034H1T-2
Internal Part NumberEIS-H100X034H1T-2
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyLabels, Labeling
Series-
Packaging1000 per Roll
Label TypeHeat Shrinkable, Two-Sided
Label Size1.00" x 0.34" (25.4mm x 8.6mm)
ColorWhite
MaterialPolyolefin
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Operating Temperature-55°C ~ 135°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H100X034H1T-2
Related LinksH100X0, H100X034H1T-2 Datasheet, Panduit Distributor
H100X034H1T-2 Details Description
Related parts for H100X034H1T-2
SCR DBL 2SCR 1400V 40A ADD-A-PAK datasheet.pdf
RES 300K OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
MOD PWR IN/SW 2PL QC 3.0MM PNL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 650V 9A IPAK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
DIN-POWER D 20 INSERT 55MM METAL datasheet.pdf