Panduit H200X165H2T
H200X165H2T picture photo
Mfg. Part Number
H200X165H2T
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
HEATSHRINK THERMTRANS
Datasheet Download
H200X165H2T.pdf
Availability of H200X165H2T
QUANTITY
H200X165H2T Order Process
Ship out your order
Specifications of H200X165H2T
Internal Part NumberEIS-H200X165H2T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyLabels, Labeling
Series-
Packaging250 per Roll
Label TypeHeat Shrinkable
Label Size2.00" x 1.65" (50.8mm x 41.9mm)
ColorYellow
MaterialPolyolefin
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Operating Temperature-55°C ~ 135°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H200X165H2T
Related LinksH200X, H200X165H2T Datasheet, Panduit Distributor
H200X165H2T Details Description
Related parts for H200X165H2T
ON CHIP DEBUG EMULATOR W/TRACE datasheet.pdf
TRANS NPN 45V 0.1A SC75-3 datasheet.pdf
RES SMD 0.5 OHM 5% 3W J LEAD datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20DIP datasheet.pdf
SENSOR STRIP AMPTRAC PCB 2PORT datasheet.pdf
SENSOR RETROREFLECT NPN M12 PLAS datasheet.pdf
CAP TANT 8.2UF 10% 60V AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 100W datasheet.pdf
FIXED IND 560NH 300MA 1.65 OHM datasheet.pdf
RES 4.18K OHM 0.6W 0.1% RADIAL datasheet.pdf