Hirose Electric Co Ltd H2AXG-10106-W8
H2AXG-10106-W8 picture photo
Mfg. Part Number
H2AXG-10106-W8
Brief Description
JUMPER-H1503TR/A3048W/X 6"
Datasheet Download
H2AXG-10106-W8.pdf
Availability of H2AXG-10106-W8
QUANTITY
H2AXG-10106-W8 Order Process
Ship out your order
Specifications of H2AXG-10106-W8
Internal Part NumberEIS-H2AXG-10106-W8
Contact EndPin to Cable (Round)
Length6.0" (152.4mm)
Wire Gauge28 AWG
Contact FinishGold
ColorWhite
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H2AXG-10106-W8
Related LinksH2AXG-1, H2AXG-10106-W8 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
H2AXG-10106-W8 Details Description
Related parts for H2AXG-10106-W8
IC DUAL BINARY UP COUNTER 16-DIP datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 3.6-5.5V 30W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 200W datasheet.pdf
RES 221 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .100 EXTEND 100PO datasheet.pdf
MX150 ASSY 1.5 RCPT 2X3 CS LTGY datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
3 PH N5K POWER ANALYZER W/54/IFC datasheet.pdf
CARDEDGE CONNECTOR datasheet.pdf
26500 3C 3#16 S TH PLUG SS WC datasheet.pdf
Virtex⑩-E 1.8 V FPGA Field Programmable Gate Arrays IC datasheet.pdf