FFF HA09315000J0G
HA09315000J0G picture photo
Mfg. Part Number
HA09315000J0G
Brief Description
500 TB SPRING CLAMP 180D
Datasheet Download
HA09315000J0G.pdf
Availability of HA09315000J0G
QUANTITY
HA09315000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of HA09315000J0G
Internal Part NumberEIS-HA09315000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package2,025
Number of Levels1
Positions Per Level9
Pitch0.197" (5.00mm)
Mating OrientationHorizontal with Board
Current10A
Voltage300V
Wire Gauge14-24 AWG
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HA09315000J0G
Related LinksHA0931, HA09315000J0G Datasheet, FFF Distributor
HA09315000J0G Details Description
Related parts for HA09315000J0G
JUMPER-H9991TR/1853BK/H9991TR 8" datasheet.pdf
OSC TCXO 13.000MHZ SMD datasheet.pdf
FIXED IND 1MH 1.5A 980 MOHM TH datasheet.pdf
LED YELLOW CLEAR 3MM RND T/H R/A datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 48V 150W datasheet.pdf
RES SMD 56K OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 1A 120V datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
LACING TAPE NYLON 0.05" WHT datasheet.pdf
MARKERS datasheet.pdf
CAP ALUM 68UF 20% 35V THRU HOLE datasheet.pdf