Sensata Technologies/Airpax IEGHF66-32510-5-V
IEGHF66-32510-5-V picture photo
Mfg. Part Number
IEGHF66-32510-5-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
IEGHF66-32510-5-V.pdf
Availability of IEGHF66-32510-5-V
QUANTITY
IEGHF66-32510-5-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IEGHF66-32510-5-V
Internal Part NumberEIS-IEGHF66-32510-5-V
Voltage Rating - DC-
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IEGHF66-32510-5-V
Related LinksIEGHF66-, IEGHF66-32510-5-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IEGHF66-32510-5-V Details Description
Related parts for IEGHF66-32510-5-V
IC 9-BIT GEN/CHKER 14DIP datasheet.pdf
CONN RING 10-12 AWG #6 YEL PIDG datasheet.pdf
CONN CABLE ADPT PG 13.5/NPT 1/2" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 10V 1A POWERMITE datasheet.pdf
TRANS PREBIAS PNP 250MW SOT883 datasheet.pdf
IC CLK DVR PLL 3.3 PROGR 96FBGA datasheet.pdf
CAP FILM 0.82UF 10% 250VDC RAD datasheet.pdf
RES 243K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK R/A datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS PNL MNT PIN datasheet.pdf