Sensata Technologies/Airpax IELH11-1REC4-26876-2-V
IELH11-1REC4-26876-2-V picture photo
Mfg. Part Number
IELH11-1REC4-26876-2-V
Brief Description
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
IELH11-1REC4-26876-2-V.pdf
Availability of IELH11-1REC4-26876-2-V
QUANTITY
IELH11-1REC4-26876-2-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IELH11-1REC4-26876-2-V
Internal Part NumberEIS-IELH11-1REC4-26876-2-V
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IELH11-1REC4-26876-2-V
Related LinksIELH11-1REC, IELH11-1REC4-26876-2-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IELH11-1REC4-26876-2-V Details Description
Related parts for IELH11-1REC4-26876-2-V
DIODE ZENER 6.8V 500MW MSD datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 15POS 5.08MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
SENSOR 75PSI 3/8-24 UNF 20MA datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 11POS JAM NUT PINS datasheet.pdf
RES SMD 750K OHM 5% 1/4W 1210 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 25W datasheet.pdf
RES SMD 8.25KOHM 0.02% 0.3W 1206 datasheet.pdf
IC EEPROM 4KBIT 1MHZ 8TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 49.9K OHM 1% 1/32W 01005 datasheet.pdf