Sensata Technologies/Airpax IELK1-1-61-25.0-01-V
IELK1-1-61-25.0-01-V picture photo
Mfg. Part Number
IELK1-1-61-25.0-01-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 25A
Datasheet Download
IELK1-1-61-25.0-01-V.pdf
Availability of IELK1-1-61-25.0-01-V
QUANTITY
IELK1-1-61-25.0-01-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IELK1-1-61-25.0-01-V
Internal Part NumberEIS-IELK1-1-61-25.0-01-V
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating25A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IELK1-1-61-25.0-01-V
Related LinksIELK1-1-61, IELK1-1-61-25.0-01-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IELK1-1-61-25.0-01-V Details Description
Related parts for IELK1-1-61-25.0-01-V
TRANS NPN 100V 2A TO-220 datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 450MA 380 MOHM datasheet.pdf
CAP CER 15PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 4.7K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Panel Mount, Through Hole Solder datasheet.pdf
MOSFET N-CH 40V 75A D2PAK datasheet.pdf
CONN HEADER 34POS DUAL .100" R/A datasheet.pdf
2MM WTB STR FRIENDLY LCK HDR datasheet.pdf
RES 3.96K OHM .3W .01% RADIAL datasheet.pdf
FFC 0.5 TYPE D 35 CKTS LGT 203 datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X25MM XCUT T766 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 4POS PIN datasheet.pdf