Sensata Technologies/Airpax IPA-6-1REG4-62-10.0-01
IPA-6-1REG4-62-10.0-01 picture photo
Mfg. Part Number
IPA-6-1REG4-62-10.0-01
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 10A
Datasheet Download
IPA-6-1REG4-62-10.0-01.pdf
Availability of IPA-6-1REG4-62-10.0-01
QUANTITY
IPA-6-1REG4-62-10.0-01 Order Process
Ship out your order
Specifications of IPA-6-1REG4-62-10.0-01
Internal Part NumberEIS-IPA-6-1REG4-62-10.0-01
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating10A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IPA-6-1REG4-62-10.0-01
Related LinksIPA-6-1REG4, IPA-6-1REG4-62-10.0-01 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IPA-6-1REG4-62-10.0-01 Details Description
Related parts for IPA-6-1REG4-62-10.0-01
IC DETECTOR VOLT 4.1V ODRN 5SSOP datasheet.pdf
RES SMD 14K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
PROFIBUS FEMALE CONN - MALE CONN datasheet.pdf
IC MPU INTERPRISE 133MHZ 208QFP datasheet.pdf
RES SMD 7.5K OHM 5% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CAP CER 3.9PF 500V NP0 1111 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
HEATSINK 45X40X12.7MM XCUT T766 datasheet.pdf
LED COB 8.4W 980LM 13.5MM SQ SMD datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 51 OHM 1206 datasheet.pdf
GDT 350V 10KA 20% SURFACE MOUNT datasheet.pdf