IXYS Corporation IXBOD1-34R
IXBOD1-34R picture photo
Mfg. Part Number
IXBOD1-34R
Brief Description
IC DIODE MODULE BOD 0.7A 3400V
Datasheet Download
IXBOD1-34R.pdf
Availability of IXBOD1-34R
QUANTITY
IXBOD1-34R Order Process
Ship out your order
Specifications of IXBOD1-34R
Internal Part NumberEIS-IXBOD1-34R
Voltage - Working-
Voltage - Clamping3400V (3.4kV)
TechnologyMixed Technology
Power (Watts)-
Number of Circuits4
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IXBOD1-34R
Related LinksIXBOD, IXBOD1-34R Datasheet, IXYS Corporation Distributor
IXBOD1-34R Details Description
Related parts for IXBOD1-34R
IC 12-BIT 40KHZ SMPL A/D 28-DIP datasheet.pdf
KIT 13MM 2 TEST CLIP&FLYING LEAD datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOIC datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
RES 4.87K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 5SKT SLD CUP datasheet.pdf
RES SMD 240 OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
CONN HDR 42POS 2MM T/H R/A datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD323 datasheet.pdf