Sensata Technologies/Airpax JLE-1-1REC5R-30150-219
JLE-1-1REC5R-30150-219 picture photo
Mfg. Part Number
JLE-1-1REC5R-30150-219
Datasheet Download
JLE-1-1REC5R-30150-219.pdf
Availability of JLE-1-1REC5R-30150-219
QUANTITY
JLE-1-1REC5R-30150-219 Order Process
Ship out your order
Specifications of JLE-1-1REC5R-30150-219
Internal Part NumberEIS-JLE-1-1REC5R-30150-219
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)JLE-1-1REC5R-30150-219
Related LinksJLE-1-1REC5, JLE-1-1REC5R-30150-219 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
JLE-1-1REC5R-30150-219 Details Description
Related parts for JLE-1-1REC5R-30150-219
CONN HOUSING 8POS .100 POL DUAL datasheet.pdf
CONN RING 10-12 AWG #6 BUDGET datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 2.4VA THRU HOLE datasheet.pdf
IDC CABLE - HSC10H/AE10G/HPL10H datasheet.pdf
CAP CER 150PF 2KV X7R 2225 datasheet.pdf
CAP CER 470PF 1KV Y5V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 100PF 1KV X7R 1206 datasheet.pdf
RECT BRIDGE GPP 1000V 2A DFS datasheet.pdf
ANTENNA STUBBY MAGNETIC 3M LEAD datasheet.pdf
RES 1.1K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CARD MARKER WIRE SOLID datasheet.pdf
CAP FILM 180NF 10% 250VDC RAD datasheet.pdf