Susumu KRL6432E-M-R022-F-T1
KRL6432E-M-R022-F-T1 picture photo
Mfg. Part Number
KRL6432E-M-R022-F-T1
Brief Description
RES SMD 0.022 OHM 3W 2512 WIDE
Datasheet Download
KRL6432E-M-R022-F-T1.pdf
Availability of KRL6432E-M-R022-F-T1
QUANTITY
KRL6432E-M-R022-F-T1 Order Process
Ship out your order
Specifications of KRL6432E-M-R022-F-T1
Internal Part NumberEIS-KRL6432E-M-R022-F-T1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
RoHS InformationCert of RoHS Compliance
Featured ProductSusumu - KRL Series Resistors
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package1
SeriesKRL
PackagingCut Tape (CT)
Resistance (Ohms)0.022
Tolerance±1%
Power (Watts)3W
CompositionMetal Foil
FeaturesAutomotive AEC-Q200, Current Sense
Temperature Coefficient±50ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / CaseWide 2512 (6432 Metric), 1225
Supplier Device Package6432
Size / Dimension0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
Height0.028" (0.70mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KRL6432E-M-R022-F-T1
Related LinksKRL6432E-M, KRL6432E-M-R022-F-T1 Datasheet, Susumu Distributor
KRL6432E-M-R022-F-T1 Details Description
Related parts for KRL6432E-M-R022-F-T1
IC FPGA 352 I/O 560MBGA datasheet.pdf
RES SMD 11K OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES MO 1/2W 36KOHM 5% AXL datasheet.pdf
XFRMR 1CT:1:0.8/1CT:1:0.8 SMD datasheet.pdf
RES SMD 4.32K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 77.7K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
VHDM BP 8 ROW SHLD END 10 COL datasheet.pdf
PRESSURE TRANSDUCER datasheet.pdf
OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD datasheet.pdf
OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf