t-Global Technology L37-3S-150-150-0.5-0
L37-3S-150-150-0.5-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-3S-150-150-0.5-0
Brief Description
L37-3 SHEET 150X150X0.5MM
Datasheet Download
L37-3S-150-150-0.5-0.pdf
Availability of L37-3S-150-150-0.5-0
QUANTITY
L37-3S-150-150-0.5-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3S-150-150-0.5-0
Internal Part NumberEIS-L37-3S-150-150-0.5-0
Featured ProductL37-3S Ultra-Soft Gap Filler
ShapeSquare
Outline150.00mm x 150.00mm
Thickness0.019" (0.500mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.9 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3S-150-150-0.5-0
Related LinksL37-3S-150, L37-3S-150-150-0.5-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3S-150-150-0.5-0 Details Description
Related parts for L37-3S-150-150-0.5-0
IC VREF SHUNT 5V SC70 datasheet.pdf
IC REG CTRLR INV PWM 48-LQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
CAP FILM 0.47UF 5% 630VDC RADIAL datasheet.pdf
RES 1.3M OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
PANEL SIDE 77X38X0.8" BLACK 1/PR datasheet.pdf
XCEDE HD 2W 4PVH 8 COL datasheet.pdf
CONN PLUG W/PINS datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 0.15A SC59-3 datasheet.pdf