t-Global Technology L37-3S-320-320-10.0-1A
L37-3S-320-320-10.0-1A picture photo
Mfg. Part Number
L37-3S-320-320-10.0-1A
Brief Description
L37-3 SHEET 320X320X10MM W/ADH
Datasheet Download
L37-3S-320-320-10.0-1A.pdf
Availability of L37-3S-320-320-10.0-1A
QUANTITY
L37-3S-320-320-10.0-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3S-320-320-10.0-1A
Internal Part NumberEIS-L37-3S-320-320-10.0-1A
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.394" (10.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
AdhesiveAdhesive - One Side
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.9 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3S-320-320-10.0-1A
Related LinksL37-3S-320-, L37-3S-320-320-10.0-1A Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3S-320-320-10.0-1A Details Description
Related parts for L37-3S-320-320-10.0-1A
RES ARRAY 2 RES 39K OHM 0302 datasheet.pdf
CAP FILM 2.2UF 20% 275VAC RADIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 15 RES 270 OHM 16SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 19 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 250W datasheet.pdf
CAP CER 68PF 400VAC SL RADIAL datasheet.pdf
CABLE 15COND 14AWG BLK SHLD 500' datasheet.pdf
SL-SMT 3.50/18/90LF 1.5SN BK datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf