t-Global Technology L37-5-320-320-1.5-1A
L37-5-320-320-1.5-1A picture photo
Mfg. Part Number
L37-5-320-320-1.5-1A
Brief Description
L37-5 SHEET 320X320X1.5MM W/ADH
Datasheet Download
L37-5-320-320-1.5-1A.pdf
Availability of L37-5-320-320-1.5-1A
QUANTITY
L37-5-320-320-1.5-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-5-320-320-1.5-1A
Internal Part NumberEIS-L37-5-320-320-1.5-1A
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.059" (1.50mm)
MaterialSilicone Elastomer
AdhesiveAdhesive - One Side
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.6 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-5-320-320-1.5-1A
Related LinksL37-5-320-, L37-5-320-320-1.5-1A Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-5-320-320-1.5-1A Details Description
Related parts for L37-5-320-320-1.5-1A
CONN EDGECARD 60POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
CAP TANT 180UF 16V 10% 2824 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
IC CPLD 128MC 7.5NS 100PQFP datasheet.pdf
RES 15.4K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 3.3NH 700MA 100 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X12MM XCUT datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE SKT datasheet.pdf