Murata Electronics North America LDB15C101A3600F-001/TA15
LDB15C101A3600F-001/TA15 picture photo
Mfg. Part Number
LDB15C101A3600F-001/TA15
Datasheet Download
LDB15C101A3600F-001/TA15.pdf
Availability of LDB15C101A3600F-001/TA15
QUANTITY
LDB15C101A3600F-001/TA15 Order Process
Ship out your order
Specifications of LDB15C101A3600F-001/TA15
Internal Part NumberEIS-LDB15C101A3600F-001/TA15
Delivery TimeIn stock, ship LDB15C101A3600F-001/TA15 today.
SeriesLDB15C101A3600
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LDB15C101A3600F-001/TA15
MURATA Product CategoryMURATA Components
LDB15C101A3600F-001/TA15 Details Description
Related parts for LDB15C101A3600F-001/TA15
LASER MODULE 532NM 1-5MW DOT datasheet.pdf
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SOEIAJ datasheet.pdf
RES SMD 82K OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 50V X7R 2225 datasheet.pdf
CAP CER 2400PF 50V 1% BP 1210 datasheet.pdf
ROUND SPACER #6 PVC 1.4MM datasheet.pdf
DIODE ZENER 22V 10W DO213AB datasheet.pdf
MAGNETIC DOOR LOCK 600LBS datasheet.pdf
CAP CER 1PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf