Murata Electronics North America LDC15D190A0013AH-157/TA15 PTA15
LDC15D190A0013AH-157/TA15  PTA15 picture photo
Mfg. Part Number
LDC15D190A0013AH-157/TA15 PTA15
Datasheet Download
LDC15D190A0013AH-157/TA15 PTA15.pdf
Availability of LDC15D190A0013AH-157/TA15 PTA15
QUANTITY
LDC15D190A0013AH-157/TA15 PTA15 Order Process
Ship out your order
Specifications of LDC15D190A0013AH-157/TA15 PTA15
Internal Part NumberEIS-LDC15D190A0013AH-157/TA15 PTA15
Delivery TimeIn stock, ship LDC15D190A0013AH-157/TA15 PTA15 today.
SeriesLDC15D190A0013AH-15
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeMUR-LDC21897M19E-157
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LDC15D190A0013AH-157/TA15 PTA15
MURATA Product CategoryMURATA Components
LDC15D190A0013AH-157/TA15 PTA15 Details Description
Related parts for LDC15D190A0013AH-157/TA15 PTA15
IC DSC 16BIT 16KB FLASH 32LQFP datasheet.pdf
CONN HEADER 3MM 12POS DUAL GOLD datasheet.pdf
EVALUATION BOARD 1 ISL6526A datasheet.pdf
TXRX RF 115.2KBIT/S W/REMOTE SMD datasheet.pdf
IC FIXED-POINT DSP 548-FCBGA datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 800V 1A DO204AL datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 75V 200MA SOT23 datasheet.pdf
IC FPGA 69 I/O 80VQFP datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
RES 1.3K OHM 2.25W 5% AXIAL datasheet.pdf