Sensata Technologies/Airpax LELBXK111-36203-10-V
LELBXK111-36203-10-V picture photo
Mfg. Part Number
LELBXK111-36203-10-V
Datasheet Download
LELBXK111-36203-10-V.pdf
Availability of LELBXK111-36203-10-V
QUANTITY
LELBXK111-36203-10-V Order Process
Ship out your order
Specifications of LELBXK111-36203-10-V
Internal Part NumberEIS-LELBXK111-36203-10-V
Voltage Rating - DC-
Number of Poles3
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LELBXK111-36203-10-V
Related LinksLELBXK111-, LELBXK111-36203-10-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
LELBXK111-36203-10-V Details Description
Related parts for LELBXK111-36203-10-V
BOARD TERMINAL TURRET DBL 12POS datasheet.pdf
RND STANDOFF 1/4-20 NYLON 2-1/4" datasheet.pdf
IC EEPROM 2KBIT 3MHZ 8SOIC datasheet.pdf
BUZZER PIEZO 18V 1.0KHZ PCB datasheet.pdf
CONTACT SOCKET WW SIZE 22 PWR datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 3POS STR 5.08MM datasheet.pdf
CAP CER 6.2PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
PLIERS COMBO LONG NOSE 8" datasheet.pdf
RES 11.3K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 16POS T/H R/A datasheet.pdf