Amphenol Aerospace Operations LJTP02RE-25-35SB-023-LC
LJTP02RE-25-35SB-023-LC picture photo
Mfg. Part Number
LJTP02RE-25-35SB-023-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
LJT 128C 128#22D SKT RECP
Datasheet Download
LJTP02RE-25-35SB-023-LC.pdf
Availability of LJTP02RE-25-35SB-023-LC
QUANTITY
LJTP02RE-25-35SB-023-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of LJTP02RE-25-35SB-023-LC
Internal Part NumberEIS-LJTP02RE-25-35SB-023-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LJTP02RE-25-35SB-023-LC
LJTP02RE-25-35SB-023-LC Details Description
Related parts for LJTP02RE-25-35SB-023-LC
MODULE SKT PROMATEII 28QFN datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 25V X7R 0603 datasheet.pdf
CAP CER 22PF 16V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN HDR 12POS VERT 2MM BLUE T/H datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 4V 110MA SOT323 datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 16V 10% 1206 datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X30MM L-TAB datasheet.pdf
SYSTEM datasheet.pdf
DUAL APP TOOL, 266POS, SUN datasheet.pdf
CAP TRIM 425-1260PF 500V PNL MNT datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 25V THRU HOLE datasheet.pdf