Amphenol Aerospace Operations LJTPQ00RE25-37P-386
LJTPQ00RE25-37P-386 picture photo
Mfg. Part Number
LJTPQ00RE25-37P-386
Brief Description
LJT 37C 37#16 PIN RECP
Datasheet Download
LJTPQ00RE25-37P-386.pdf
Availability of LJTPQ00RE25-37P-386
QUANTITY
LJTPQ00RE25-37P-386 Order Process
Ship out your order
Specifications of LJTPQ00RE25-37P-386
Internal Part NumberEIS-LJTPQ00RE25-37P-386
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LJTPQ00RE25-37P-386
Related LinksLJTPQ00RE, LJTPQ00RE25-37P-386 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
LJTPQ00RE25-37P-386 Details Description
Related parts for LJTPQ00RE25-37P-386
RES SMD 22K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 33.2KOHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 26-22AWG GOLD CRIMP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
OSC MEMS 32.263MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
DIP CABLE 40POS datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.5V datasheet.pdf