Murata Electronics North America LQH32MN391K04
LQH32MN391K04 picture photo
Mfg. Part Number
LQH32MN391K04
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LQH32MN391K04.pdf
Availability of LQH32MN391K04
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LQH32MN391K04 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQH32MN391K04
Internal Part NumberEIS-LQH32MN391K04
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LQH32MN391K04 today.
SeriesLQH32MN
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type3225-391
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQH32MN391K04
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQH32M, LQH32MN391K04 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQH32MN391K04 Details Description
Related parts for LQH32MN391K04
IC MCU 8BIT 768B OTP 28SOIC datasheet.pdf
TRANS PNP 60V 1A SOT-89 datasheet.pdf
Connector Receptacle 90 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 32POS INLINE SKT datasheet.pdf
CAP TANT 330UF 10V 20% 2824 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 16.5W datasheet.pdf