Murata Electronics North America LQH44PN3R3MJ0
LQH44PN3R3MJ0 picture photo
Mfg. Part Number
LQH44PN3R3MJ0
Datasheet Download
LQH44PN3R3MJ0.pdf
Availability of LQH44PN3R3MJ0
QUANTITY
LQH44PN3R3MJ0 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQH44PN3R3MJ0
Internal Part NumberEIS-LQH44PN3R3MJ0
Delivery TimeIn stock, ship LQH44PN3R3MJ0 today.
SeriesLQH44PN
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQH44PN3R3MJ0
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQH44P, LQH44PN3R3MJ0 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQH44PN3R3MJ0 Details Description
Related parts for LQH44PN3R3MJ0
CONN HEADER 22POS 3MM R/A TIN datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 1A TO220FP datasheet.pdf
KIT LUG FOR BDF LNF 200A datasheet.pdf
CONN HEADER 8POS VERT .156 TIN datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.3A SOT23-5 datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 61.9K OHM 16SOIC datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 800MA PMDS datasheet.pdf
RES 0.4 OHM 10W 1% AXIAL datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONN SOCKET .100" 12POS datasheet.pdf