Murata Electronics North America LQH4C330K04M00
LQH4C330K04M00 picture photo
Mfg. Part Number
LQH4C330K04M00
Datasheet Download
LQH4C330K04M00.pdf
Availability of LQH4C330K04M00
QUANTITY
LQH4C330K04M00 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQH4C330K04M00
Internal Part NumberEIS-LQH4C330K04M00
Delivery TimeIn stock, ship LQH4C330K04M00 today.
SeriesLQH4C330
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type4532-330K
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQH4C330K04M00
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQH4C33, LQH4C330K04M00 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQH4C330K04M00 Details Description
Related parts for LQH4C330K04M00
IC DAC 12BIT 2WIRE I2C 8-MSOP datasheet.pdf
IC SUPERVISOR RESET SOT23-5 datasheet.pdf
CAP CER 6.2PF 150V 0605 datasheet.pdf
RES SMD 19.6 OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 2POS SKT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 66POS SKT datasheet.pdf
RES SMD 68 OHM 0.01% 0.6W J LEAD datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Through Hole Press-Fit datasheet.pdf
RES CHAS MNT 33 OHM 5% 12W datasheet.pdf
CAP CER 82PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf
CAP FILM 0.00082UF 5% 2000VDC AX datasheet.pdf