M/A-Com Technology Solutions MABT-011000-14230P
MABT-011000-14230P picture photo
Mfg. Part Number
MABT-011000-14230P
Manufacturer
Product Category
RF Misc ICs and Modules
Brief Description
IC BIAS NETWORK 2-18GHZ DIE
Datasheet Download
MABT-011000-14230P.pdf
Availability of MABT-011000-14230P
QUANTITY
MABT-011000-14230P Order Process
Ship out your order
Specifications of MABT-011000-14230P
Internal Part NumberEIS-MABT-011000-14230P
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductHMIC™ Silicon PIN Diode Switches
Standard Package3,000
Category RF/IF and RFID
FamilyRF Misc ICs and Modules
Series-
PackagingTape & Reel (TR)
FunctionBias Network
Frequency2GHz ~ 18GHz
RF Type-
Secondary Attributes-
Package / CaseDie
Supplier Device PackageDie
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MABT-011000-14230P
Related LinksMABT-0110, MABT-011000-14230P Datasheet, M/A-Com Technology Solutions Distributor
MABT-011000-14230P Details Description
Related parts for MABT-011000-14230P
DIODE ZENER 68V 1W SOT89 datasheet.pdf
SCR SENS 400V 0.8A SOT223 T/R datasheet.pdf
CAP CER 390PF 50V X7R 0805 datasheet.pdf
OSC CMOS PROG 2.5V ST SMD datasheet.pdf
CONN COVER FOR 25POS PLUG datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 15A 240VAC 28VDC datasheet.pdf
RES 5.62 OHM 3W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V datasheet.pdf
CAP 330MF -20%, +80% 5.5V T/H datasheet.pdf
TV 24C 22#22D 2#8(POWER) SKT P datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 36V 100W datasheet.pdf