Vishay/BCcomponents MAL213227471E3
MAL213227471E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL213227471E3
Brief Description
470UF 40V 15X30MM 85C 15000H
Datasheet Download
MAL213227471E3.pdf
Availability of MAL213227471E3
QUANTITY
MAL213227471E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL213227471E3
Internal Part NumberEIS-MAL213227471E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL213227471E3
Related LinksMAL2132, MAL213227471E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL213227471E3 Details Description
Related parts for MAL213227471E3
RES 680 OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44PLCC datasheet.pdf
FLEXSTRIP JUMPER .100 12COND datasheet.pdf
IC REG BCK 1.3V 0.8A SYNC 12TQFN datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS W/SKT INLINE datasheet.pdf
MOSFET N-CH 25V 23A TSDSON-8 datasheet.pdf
LED HLDR MULTI-FUN RA 2LD NYL BK datasheet.pdf
CONTACT SKT CRIMP 16-20AWG datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 18AWG GREEN 100' datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 165VIN 15VOUT 75W datasheet.pdf