Vishay/BCcomponents MAL213235221E3
MAL213235221E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL213235221E3
Brief Description
220UF 16V 10X18MM 85C 15000H
Datasheet Download
MAL213235221E3.pdf
Availability of MAL213235221E3
QUANTITY
MAL213235221E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL213235221E3
Internal Part NumberEIS-MAL213235221E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationRemoval of SHVC Substances 17/Nov 2015
Standard Package500
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL213235221E3
Related LinksMAL2132, MAL213235221E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL213235221E3 Details Description
Related parts for MAL213235221E3
IC 4BIT SYNC BINRY COUNTR 16VQFN datasheet.pdf
Connector Receptacle 38 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.5MHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
IC VREF SERIES 3V SOT23-3 datasheet.pdf
CONN TERM SIAMEZE 20-23AWG .187 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 4 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CAP CER 680PF 50V JB 0402 datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
500 TB PLUGGABLE PLUG datasheet.pdf
LED XLAMP XB-H WHITE SMD datasheet.pdf
CAP FILM 4.7NF 5% 1400VDC RAD datasheet.pdf