Vishay/BCcomponents MAL215627332E3
MAL215627332E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL215627332E3
Manufacturer
Product Category
Aluminum Capacitors
Brief Description
3300UF 40V 22X30MM 85C 5000H
Datasheet Download
MAL215627332E3.pdf
Availability of MAL215627332E3
QUANTITY
MAL215627332E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL215627332E3
Internal Part NumberEIS-MAL215627332E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL215627332E3
Related LinksMAL2156, MAL215627332E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL215627332E3 Details Description
Related parts for MAL215627332E3
Crystal 36.0000MHz 30ppm 18pF 80 Ohm -20°C - 70°C Through Hole Cylindrical Can, Radial datasheet.pdf
TRANSFORMER TRIGGER 10.0MH 1:1:1 datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR 2A 277VAC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .100 WW datasheet.pdf
MOSFET N-CH 650V 24A I2PAK datasheet.pdf
LIR 2 5M10 V CABLE TERMINAL datasheet.pdf
D4N-4E26 datasheet.pdf
TERM MARKER datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 48V 600W datasheet.pdf
OSC MEMS 74.25MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
METRAL HDR datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 45V 200A SOT227 datasheet.pdf