Murata Electronics North America MB65101FAN
MB65101FAN picture photo
Mfg. Part Number
MB65101FAN
Datasheet Download
MB65101FAN.pdf
Availability of MB65101FAN
QUANTITY
MB65101FAN Order Process
Ship out your order
Specifications of MB65101FAN
Internal Part NumberEIS-MB65101FAN
Delivery TimeIn stock, ship MB65101FAN today.
SeriesMB6510
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-MB65101FAN
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksMB651, MB65101FAN Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
MB65101FAN Details Description
Related parts for MB65101FAN
CAP CER 100PF 2KV Y5V RADIAL datasheet.pdf
BEND RELIEF 4.5MM GREEN datasheet.pdf
RES 35.7 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
MINI MI II SMT WFR W/O BOSS 7CKT datasheet.pdf
RES 47 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5.3KV TRANS 4SMD datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X20MM XCUT T766 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CAP ALUM 1UF 20% 160V RADIAL datasheet.pdf
CAP FILM 100NF 1% 630VDC AXIAL datasheet.pdf